Description
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles.
£29.20
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles.
16 in stock
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles.
| shackle-type | long |
|---|---|
| body-width | 50mm |
| overall-height | 104mm |
| body-thickness | 25mm |
| clearance-width | 37mm |
| clearance-height | 22mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | squire |
Reviews
There are no reviews yet.