Description
High security combination locks with patented pull button mechanism
£52.15
High security combination locks with patented pull button mechanism
8 in stock
High security combination locks with patented pull button mechanism
| shackle-type | closed |
|---|---|
| body-width | 65mm |
| overall-height | 70mm |
| body-thickness | 22mm |
| clearance-width | 11mm |
| clearance-height | 20mm |
| shackle-thickness | 11mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | squire |
Reviews
There are no reviews yet.