Description
High security combination locks with patented pull button mechanism.
£73.05
High security combination locks with patented pull button mechanism.
5 in stock
High security combination locks with patented pull button mechanism.
| shackle-type | closed |
|---|---|
| body-width | 75mm |
| overall-height | 83mm |
| body-thickness | 23mm |
| clearance-width | 15mm |
| clearance-height | 20mm |
| shackle-thickness | 13mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | squire |
Reviews
There are no reviews yet.