Description
An economically priced small padlock with steel shackle from the premier contract padlock manufacturer. ideal for use on suitcase zips and smaller applications.
£1.57
An economically priced small padlock with steel shackle from the premier contract padlock manufacturer. ideal for use on suitcase zips and smaller applications.
10 in stock
An economically priced small padlock with steel shackle from the premier contract padlock manufacturer. ideal for use on suitcase zips and smaller applications.
| keyed-alike-differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | open |
| body-width | 20mm |
| overall-height | 35mm |
| body-thickness | 6mm |
| clearance-width | 10mm |
| clearance-height | 10mm |
| shackle-thickness | 3mm |
| packaging | boxed |
| brand | tri-circle |
Reviews
There are no reviews yet.